czwartek, Grudzień 5, 2019

Czy warto ubezpieczyć nowo narodzone dziecko?

0
Czy Twoje dziecko jest zabezpieczone na przyszłość

Tak naprawdę ubezpieczyć można wszystkich i wszystko – wystarczy tylko podpisać stosowną umowę i regularnie wpłacać pieniądze na polisę. Czy ubezpieczenie noworodka może się przydać, skoro każde dziecko ma zagwarantowane ubezpieczenie z ramienia swoich rodziców? Okazuje się, że tak, ponieważ ubezpieczenie na NFZ nie gwarantuje stuprocentowej opieki zdrowotnej.

Czy twoja firma korzysta z narzędzi analitycznych?

0
Czy twoja firma korzysta z narzędzi analitycznych?

Jeżeli prowadzisz stronę oraz pragniesz uzyskać jak najdoskonalszą pozycję w wyszukiwarce, utrzymywać regularnych odwiedzających, natomiast również zdobywać kolejnych, konieczne jest działanie na wielu poziomach. Tworzenie dobrych treści, tworzenie linków pod SEO czy polecanie serwisu przez marketing zewnętrzny – wszystko to odniesie pozytywne efekty jedynie wówczas, jeśli zostanie wzbogacone dokładną oceną. Czemu systematyczne kontrolowanie aktywności klientów ma oczywiście wielkie znaczenie? O tym przeczytasz w dalszej części artykułu lub na https://www.grupammarketing.pl/.

Podstawy

Stała analiza ewidencji oraz pozycji domeny to podstawa dla każdego, kto prowadzi swój serwis internetowy. Jest mnóstwo sposobów na to, jak zobaczyć statystyki strony. Najdoskonalszym sposobem na dojście do baz danych jest zastosowanie jednego spośród urządzeń statystycznych. Na rynku dostępnych jest mnóstwo aplikacji oraz wtyczek umożliwiających zbieranie statystyk.

Google Analytics

Zdecydowanie najmodniejsze rozwiązanie, zbierające bardzo precyzyjne dane na temat klientów serwisów www i wykonywanych poprzez nich akcji. Poszerzony, bezpłatny system statystyk działa w oparciu o szyfr JavaScript stawiany na stronie i wszelkich podstronach, zbierając informacje na temat klienta w czasie, w jakim odwiedza on serwis. Zgromadzone dane określane są administratorom strony w postaci prostych przekazów, przekazując wiedzy m.in. na temat: fizycznej lokalizacji klienta, sposobu, w jaki doszedł on na stronę itp.

Google Search Console

To drugi istotny system, który doskonale zna każdy webmaster. Za jego pomocą możesz sprawdzić kondycję witryny. Dzięki temu systemowi zyskasz informacje, które pomogą ci poprawić pozycję witryny w wyszukwiarce.

Potrzebujesz pomocy w uruchomieniu lub konfiguracji wyżej wymienionych systemów? Bez wątpienia pomoże ci Mama Marketing.

Quantcast

Opisuje zwyczajnie niezwykle małe informacje dotyczące jedynie USA, również zwłaszcza dla wielkich serwisów. Jest tu natomiast dostępna za darmo większa liczba danych, jednak jedynie dla witryn, jakie mają konto w serwisie. Stworzenie profilu w Quantcast także jest bezpłatne, tak zatem urządzenie to zalecane jest przede wszystkim jeśli zależy nam na informacji na temat swej strony. Korzystać z Quantcast należałoby również jeżeli konta mają w nim witryny naszej konkurencji, jakiej ewidencje możemy obserwować wówczas chociażby bez rejestracji.

Jak wybrać najlepsze okna plastikowe?

0
Jak wybrać najlepsze okna plastikowe

Trafny wybór okien wynika ze znajomości własnych potrzeb. Niestety z tą ostatnią bywa różnie. Konsumenci zdają sobie sprawę, że nowoczesna stolarka okienna poprawi warunki termiczne w ich domach. Niestety nie zawsze wiedzą, jakie konkretnie powinny być ich nowe okna plastikowe.

Jakie powinny być najlepsze biura rachunkowe?

0
Jakie powinny być najlepsze biura rachunkowe

Wybór i rozpoczęcie współpracy z biurem rachunkowym jest niezwykle ważne z punktu widzenia każdej firmy. Dlatego, zanim podjęte zostaną ostateczne decyzje w tym aspekcie, bardzo istotne jest, aby wiedzieć, jak je sprawdzać. Każdy właściciel firmy powinien poznać cechy biur rachunkowych, które świadczą o ich profesjonalizmie i sprawiają, że współpraca będzie układała się znakomicie.

Jak tego dokonać? Jakie cechy decydują o jakości świadczonych usług, a co za tym idzie, o relacjach pomiędzy firmą a biurem rachunkowym?

Doświadczenie, okres prowadzonej działalności

Im dłużej biuro rachunkowe działa na rynku, tym lepiej dla potencjalnych klientów. To czytelny komunikat, że biuro ma odpowiednie doświadczenie. Dzięki długiemu stażu na rynku usług prowadzenia ksiąg rachunkowych można mieć pewność, że nie ma problemów z klientami. Wszak od czasu częściowej deregulacji branży, na rynku zaczęło pojawiać się coraz więcej biur rachunkowych, zaciekle walczących o każdego klienta. Jeśli chodzi o województwo mazowieckie, to sporym doświadczeniem na rynku może się poszczycić biuro rachunkowe Radom.

Jakie usługi znajdują się w ofercie biura rachunkowego

Bardzo ważna cecha każdego biura rachunkowego. Czy ogranicza się ono do podstawowych usług, czy też może oferuje niezwykle szerokie spektrum działań? Oczywiście podejście do tej cechy jest indywidualne przez każdego klienta. Małe firmy, generujące kilka faktur miesięcznie, nie będą potrzebowały ogromnego biura rachunkowego z licznymi usługami. Natomiast działający na szeroką skalę, potrzebujący kompleksowej obsługi w różnych dziedzinach, potrzebują biur rachunkowych, które nie tylko proponują prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Elastyczność oferty, dostosowanie się do klienta

Dobre biura rachunkowe powinny mieć elastyczne podejście do klienta. Każdy zgłaszający chęć współpracy, może oczekiwać indywidualnego podejścia, przygotowania optymalnej oferty.

Dbałość o bezpieczeństwo klienta

Biura rachunkowe mają obowiązek ubezpieczenia OC. Jednak wiele z nich decyduje się na wykup tylko wymaganego, standardowego ubezpieczenia. Dbając o bezpieczeństwo realizowanych dla klienta zleceń, o jego komfort, dobre biura ubezpieczają się dodatkowo. Tego typu działanie, niezwykle profesjonalna cecha w dbaniu o klienta, jest wyjątkowo dobrze postrzegana.

Ciągły rozwój, zdobywanie wiedzy

Wszyscy doskonale wiemy, jak często zmieniają się w Polsce przepisy. Kiedy mowa o systemie podatkowym, rozliczeniach z fiskusem, relacjach na linii przedsiębiorca-ZUS, można mieć wrażenie ciągłej karuzeli. Dlatego wymaga się od biur rachunkowych, od pracujących tam osób, aby stale, regularnie poszerzały swoją wiedzę, były na bieżąco ze wszelkimi zmianami, które zachodzą w przepisach.

 

Cena adekwatna do świadczonych usług

Każdy zapewne chciałby uzyskać jak najtańsze usługi, a równocześnie pragnie, aby były one jak najlepsze. Tak nie ma nigdzie, niska cena nigdy nie idzie w parze z jakością. Należy zatem oczekiwać, że biura rachunkowe są w stanie umiejętnie wyważyć cenę do jakości, zakresu świadczonych usług.

Magazyny do wynajęcia, czyli jak przechowywać towar sezonowy

0
Magazyny do wynajęcia, czyli jak przechowywać towar sezonowy

Wiele małych i średnich firm boryka się z problemami lokalowymi. Brakuje im miejsca na przechowywanie produktów sezonowych, jak również dokumentacji. Szukając optymalnych rozwiązań, decydują się na magazyny do wynajęcia. Dzięki nim łatwiej przechować towar i w odpowiednim momencie wysłać go do klienta.

Czy płatności online są bezpieczne? Wyjaśniamy!

0
Czy płatności online są bezpieczne? Wyjaśniamy!

Szybkie zakupy i równie szybka płatność – właśnie dzięki wygodzie i prostocie działania płatności online zyskują coraz więcej zwolenników. Czy płatności internetowe są jednak bezpieczne? Odpowiedź brzmi: tak, należy jednak zwrócić uwagę na istotne szczegóły i certyfikaty, które gwarantują bezpieczeństwo.

Wycena znaku towarowego

0
Wycena znaku towarowego

Transakcje na aktywach niematerialnych takich jak znak towarowy to coraz częstsza praktyka obrotu gospodarczego. Jak zatem wycenić znak towarowy lub markę firmy, którą chcemy sprzedać, kto się tym zajmuje i jaki jest koszt takiej wyceny?

Nowoczesne i niezawodne miesiarki do ciasta

0
Miesiarki

Bez nowoczesnych i efektywnych maszyn piekarniczych – takich jak miesiarki do ciasta – nie może się dziś obyć żadna piekarnia, pizzeria, cukiernia czy restauracja. W zależności od zapotrzebowania, czyli średniej ilości ciasta wyrabianego podczas typowego dnia pracy, dobierane są odpowiednie typy miesiarek. Prawidłowy wybór to gwarancja produkcji ciasta najwyższej jakości. Miesiarki znacząco ułatwiają pracę piekarni czy lokali gastronomicznych, dlatego wybór optymalnego modelu jest istotny dla zachowania prawidłowości całego procesu produkcji ciasta.

Funkcjonalność i efektywność

Zakup miesiarek do ciasta to jedna z niezbędnych inwestycji, jakie należy podjąć, jeśli ma się zamiar rozpocząć produkcję ciast – na większą i mniejszą skalę. Miesiarki są konieczne w dużych piekarniach, jak i w niewielkich cukierniach, czy punktach gastronomicznych, oferujących różnego rodzaju produkty z ciasta.

W ofercie producentów maszyn piekarniczych znajdziemy różne typy i modele miesiarek. Jeden z liderów rynku, firma Ibis, proponuje nowoczesne miesiarki spiralne oraz miesiarki kątowe i miesiarki z narzędziami wymiennymi.

Miesiarki spiralne są najbardziej uniwersalne i sprawdzają się świetnie przy produkcji ciasta na mniejszą lub średnią skalę. 

W przypadku produkcji ciast “specjalistycznych” i wymagających pod względem techniki wyrobu, proponowane są miesiarki kątowe. 

Miesiarki z narzędziami wymiennymi znajdują zastosowanie w większych piekarniach i innych zakładach, produkujących ciasta na skalę przemysłową.

Wszystkie typy miesiarek, produkowanych zgodnie z obowiązującymi normami CE i z zachowaniem rygorystycznych standardów higieny i bezpieczeństwa pracy, oferowane są w przez markę IBIS.

Specjalistyczne miesiarki spiralne 

Wyrób ciasta, ugniatanie, ucieranie, mieszanie – nowoczesne miesiarki spiralne doskonale radzą sobie ze wszystkimi czynnościami, niezbędnymi do wyrobu ciast, dlatego trudno dziś znaleźć piekarnię, cukiernię czy pizzerię, która tego rodzaju maszyn nie posiada.

W miesiarkach można przygotować wszystkie rodzaje ciast – może to być m.in. ciasto pszenne, żytnie, mieszane i wiele innych. Miesiarki spiralne są nie tylko wydajne, precyzyjne i niezawodne (wyrabiają ciasto w sposób równomierny), ale również ciche, dzięki czemu ich praca jest nie tylko efektywna, ale również komfortowa dla otoczenia.

W katalogu miesiarek marki IBIS znajdziemy różne modele miesiarek spiralnych – są to miesiarki z dzieżą stałą i z dzieżą wyjezdną. 

Miesiarki z dzieżą stałą oferowane są w dwóch wersjach: 45–80 l oraz 120–250 l. Miesiarki te posiadają skrzynkę elektryczną ze stali nierdzewnej. Zapewniają równomierne mieszanie ciasta, nawet jeśli jest go niewiele i ilość ta nie przekracza 5% objętości miesiarki. Miesiarka pracuje w trybie cichym, dzięki zastosowaniu przekładni typu pasowego. 

Modele miesiarek spiralnych z dzieżą wyjezdną standardowo wykonane są ze stali lakierowanej. IBIS na życzenie klienta oferuje również modele ze stali nierdzewnej. Tego typu miesiarki także charakteryzują się cichą i efektywną pracą, niezależnie od ilości wyrabianego ciasta.

Jak utrzymać porządek w szkolnej szatni?

0
Jak utrzymać porządek w szkolnej szatni?

Szkolna szatnia to miejsce, gdzie porządek jest szczególnie pożądany. By go osiągnąć, niezbędne jest nie tylko edukowanie młodzieży, ale również stworzenie jej stosownych warunków, a co za tym idzie wyposażenie szatni w odpowiednie sprzęty.

Regulamin w szatni

Odpowiednio napisany i zrozumiały dla młodzieży, przystępny regulamin szatni to podstawowy element zachowania w niej porządku. Młodzież musi wiedzieć jakie dokładnie panują w niej zasady, by móc je respektować. Regulamin szatni powinien być więc zwięzły i przystępny. Również przestrzeń szatni powinna jak najbardziej pomagać młodzieży w utrzymaniu w niej porządku. Jeśli istnieje taka możliwość, część szafek powinna być zlokalizowana poza szatnią przeznaczoną do zmiany obuwia i pozostawiania ubrań. Meble do szatni szkolnej warto dobierać z naciskiem na ich maksymalną trwałość. Tę zapewni dobór odpowiednich materiałów, duża nośność półek, i praktyczne przegrody.

Szafki skrytkowe na korytarzu

Chcąc zminimalizować ryzyko kradzieży oraz uporządkować przestrzeń, warto na korytarzach szkoły wyodrębnić miejsca na szafki skrytkowe. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w budynkach starych, gdzie korytarze są szerokie i przestronne. Najlepsze szafki skrytkowe to te wykonane z trwałych materiałów z kolorowymi frontami i praktycznym układem komór w środku. Takie szafki mogą być przystosowane do różnego wzrostu dzieci i młodzieży, mogą posiadać wysuwane ławki oraz dowolnie wybrany kolor i projekt wnętrza. Może się w nich znajdować kilka półek oraz wieszak na ubrania. W zależności od potrzeb, można zaplanować specjalne przegrody na książki i materiały szkolne, które będą pozostawać w szafce przez cały rok szkolny. W przypadku niewielkiej powierzchni na korytarzu, warto zastanowić się nad możliwością zamówienia szafek wysokich na ponad 1,5 metra, w których górną część przeznacza się dla młodzieży zaś dolną dla mniejszych dzieci. W ten sposób na szerokości kilku metrów można zmieścić kilkanaście szafek.

Dobór sprawdzonego dostawcy

Najważniejszą cechą dobrze dobranych szafek dla młodzieży jest ich trwałość. Zawiasy w drzwiach będą musiały wytrzymać codzienną, intensywną eksploatację, a nierzadko również silne uderzenia czy ciężar. Dlatego najlepiej, jeśli meble tego typu będą wykonane z metalu malowanego proszkowo. To minimalizuje ryzyko powstawania odprysków i brzydkich otarć. Dobrze jeśli konstrukcja szafek jest wzmocniona, a całość posiada stosowne certyfikaty bezpieczeństwa. Najlepsi producenci jak PROMAG oferują nie tylko szafki, ale i profesjonalne doradztwo, które często pomaga wykorzystać przestrzeń bez zbędnych i kosztownych remontów. Przegląd realizacji takich producentów bywa także inspiracją dla szkół. Wykorzystanie przestrzeni i zapewnienie bezpieczeństwa nie musi spoczywać wyłącznie na barkach dyrekcji, specjaliści postarają się, by projekt i jego wykonanie odpowiadały najwyższym normom, a szafki spodobały się młodzieży.

Ogrodzenia ażurowe – wszystko co warto wiedzieć

0
Ogrodzenia ażurowe

Ogrodzenia ażurowe to specjalny rodzaj ogrodzeń, instalowanych w wyjątkowo łatwy i stosunkowo szybki sposób. Tego typu ogrodzenia stosuje się w najróżniejszych miejscach i przy okazji różnych wydarzeń. Znajdują zastosowanie zarówno jako standardowy typ ogrodzenia, stawiany dookoła działki mieszkalnej, jak również jako zabezpieczenie stawiane jedynie tymczasowo, na krótki okres czasu. W takim wypadku, ogrodzenia ażurowe są wykorzystywane podczas wydarzeń masowych – festiwali, wydarzeń sportowych czy innego typu wydarzeń plenerowych – w czasie których konieczne jest wydzielenie określonego terenu od jego otoczenia, a także podczas prac budowlanych, drogowych i remontowych.

Ogrodzenia ażurowe – najważniejsze cechy

Ogrodzenia ażurowe są wykonane z wyjątkowo cienkiego drutu, przeplatanego w sposób tworzący duże prostokątne kształty. Ogrodzenie jest nawinięte na słupki, które wyznaczają zarazem granicę terenu, który chcemy ogrodzić. Ważną cechą ogrodzeń ażurowych jest ich przezroczystość – z dużej odległości tego typu ogrodzenia bywają nawet niewidoczne. Zarazem, są to ogrodzenia o stosunkowo wysokiej wytrzymałości – zostały wykonane z drutów metalowych, najczęściej aluminiowych lub stalowych, ocynkowanych. Dzięki temu, ogrodzenie jest wytrzymałe i w dużym stopniu odporne na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych, urazów mechanicznych oraz obciążeń. Słupy podtrzymujące drucianą siatkę są osadzane na specjalnych betonowych podstawach, które gwarantują stabilność całej konstrukcji oraz jej wytrzymałość na podmuchy wiatru.

Zastosowanie ogrodzenia ażurowego

Ogrodzenia ażurowe stosowane są w najróżniejszych okazjach i miejscach. Często wykorzystywane są przez firmy budowlane, które za ich pomocą wydzielają dany teren z otaczającej go tkanki miejskiej. Znajdują zastosowanie zarówno podczas prac prowadzonych na terenach zabudowanych, na terenach wolnych, w obrębie ulic, a także we wnętrzach dużych obiektów budowlanych (na przykład galerii handlowych). Ponadto, ogrodzenia stosowane są podczas najróżniejszego typu wydarzeń masowych, których uczestnikom należy zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo.

Zdecydowaną zaletą ogrodzeń ażurowych, przemawiającą za ich popularnością, jest możliwość ich szybkiej i bezproblemowej instalacji. Montaż ogrodzenia polega przede wszystkim na umieszczeniu w podłożu słupków, na które naciągnięta jest siatka z drutu.

Poszczególne segmenty ogrodzenia są przy tym bardzo lekkie. Znacząco ułatwia to zarówno transport ogrodzenia, jak i jego montaż, a także – w przypadku pojawienia się wyjątkowych okoliczności –pozwala na zmianę ustawienia ogrodzenia bez użycia dodatkowych urządzeń. Wystarczy – własnymi siłami – przenieść lub przesunąć wybrany fragment ogrodzenia w inne, wybrane przez nas miejsce. Słupy podtrzymujące konstrukcję pozwalają również na tworzenie „furtek” w ogrodzeniu, przez które można wpuszczać lub wypuszczać wybrane osoby.

Gdzie zamówić ogrodzenie ażurowe?

Wśród dostępnych w naszym kraju dostawców ogrodzeń ażurowych, polecamy zapoznać się z ofertą firmy Easyfence.pl. Jest to przedsiębiorstwo specjalizujące się w dostarczaniu rozwiązań dla firm budowlanych, remontowych oraz innych, w którego ofercie znajdziemy między innymi różnego typu barierki, ogrodzenia, bramy i furtki, w tym także przeznaczone do stosowania jako zabezpieczenie prac budowlanych na drogach. Wśród nich znajdują się również ogrodzenia ażurowe, dostępne w kilku modelach różniących się kształtem i wielkością poszczególnych segmentów.

ZOBACZ TEŻ