Nowa oferta bez telefonu od T-Mobile – na czym polega

Szukasz atrakcyjnej oferty na abonament bez telefonu? Dobrze trafiłeś! T-Mobile wystartował z akcją – „Super Deal”. W ramach nowej oferty operatora, klienci, którzy chcą skorzystać z opcji abonamentu bez telefonu, mogą zyskać aż 50% zniżki na abonament przez pół roku. Jest też atrakcyjna opcja dla wszystkich, którzy oglądają na smartfonach dużo video. Na czym polega „Super Deal”?

Płać mniej przez pół roku

Osoby, które szukają korzystnej opcji abonamentowej bez telefonu, nie przejdą obojętnie obok najnowszej oferty T-Mobile. Dzięki akcji „Super Deal”, o której więcej informacji można znaleźć tutaj: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/super-deal, zarówno obecni, jak i nowi klienci, mogą skorzystać z promocyjnej oferty abonamentu za pół ceny, aż na pół roku. To nowa odsłona abonamentu „M”, który obejmuje:

  • paczkę 15 GB internetu,
  • rozmowy bez limitu do wszystkich (w Polsce i w roamingu UE),
  • SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich (w Polsce i w roamingu UE).

W tej ofercie bez telefonu umowa jest podpisywana na 24 miesiące. Przez pierwsze 6 miesięcy, klienci zapłacą za abonament 24,50 zł. W pozostałych miesiącach opłata wyniesie 49 zł miesięcznie. Warto przy tym zaznaczyć, że w podanych cenach zostały uwzględnione rabaty za: zgody marketingowe i fakturę elektroniczną. Każdy w wysokości 5 złotych.

Oglądaj wideo bez zużywania danych

Z nowej oferty T-Mobile z pewnością ucieszą się też osoby, które często używają smartfona do oglądania wideo – filmów, seriali, klipów muzycznych czy rozgrywek sportowych. W ramach oferty „Super Deal” bez telefonu otrzymują do dyspozycji:

  • rozmowy bez limitu (zarówno w kraju, jak i w roamingu UE),
  • SMS-y i MMS-y bez limitu (w kraju i w roamingu UE),
  • pakiet 2 GB internetu,
  • Supernet Video DVD (dostęp do wybranych treści wideo, bez pomniejszania pakietu danych).

Na czym polega opcja Supernet Video DVD i dlaczego warto ją mieć? To nic innego, jak dostęp do ulubionych filmów, seriali czy transmisji meczów, bez zużywania pakietu danych. Serwisy, które są dostępne w usłudze, to m.in. Netflix, YouTube, TVP VOD, WP Pilot czy Player. Za tę ofertę bez telefonu klienci zapłacą 30 zł miesięcznie, po uwzględnieniu rabatów za zgody marketingowe i fakturę elektroniczną, o łącznej wartości 10 złotych. Umowa jest podpisywana na 24 miesiące.

Materiał partnera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here