Program do fakturowania - który wybrać?

Współcześnie, oferty programów do fakturowania przesycają rynek. Również kancelarie czy biura rachunkowe proponują swoim przedsiębiorcom możliwość fakturowania online. Przez co, firma tworzy program, który będzie jak najbardziej dogodnym sposobem przetrzymywania dokumentów firmy w jednym systemie. Jest to nie tylko ułatwienie dla współczesnego przedsiębiorcy, który chce uniknąć licznej papierologii, ale również dla księgowych, którzy mają przejrzysty system podglądu dokumentów. Jednak w tym przesyconym rynku, poszukujemy odpowiedzi na pytanie, jaki jest najlepszy program do fakturowania?

Posługując się rankingiem i porównaniami najpopularniejszych programów do tworzenia faktur online na pierwszym miejscu znajduje się iFirma, który w swej ofercie wygląda na bardzo korzystną cenowo, a także posiada rozbudowany i przejrzysty interfejs, który z pewnością stanowi jedną z najbardziej kluczowych kwestii. Ponadto, posiada liczne udogodnienia jakimi jest wstawienie własnego loga, czy możliwość edycji danych. Musimy liczyć się jednak z kwestią bezpłatnego limitu wystawienia faktur, który to wynosi 10 miesięcznie.

Kolejnym programem wartym uwagi jest program Fakturownia. Największą zaletą jest z pewnością nielimitowane wystawienie faktur. System ten charakteryzuje się prostotą, dlatego też wszelka obsługa programu nie będzie stanowiła żadnego problemu. Dodatkowym atutem, jest możliwość wystawienia faktur w około 30 różnych językach. Należy podkreślić, że nie każdy program gwarantuje taką opcję, dlatego też jest to duża zaleta.

Ostatnim systemem, na który należy zwrócić uwagę jest program FakturaXL. Limit wystawienia dokumentu jest taki sam jak w przypadku programu iFirma (bezpłatne 10 faktur/miesiąc) i również posiada bardzo przejrzysty interfejs. Tutaj oferta wystawienia dokumentu w kilku językach jest mniejsza niż w przypadku programu Fakturownia. Tutaj liczba wystawienia faktur w innych językach została ograniczona do 7 wersji innych niż język polski.

Powyżej zaprezentowane 3 warianty są jednymi z najbardziej popularnych wyborów wśród przedsiębiorców. Dzisiejszy popyt na programy fakturowania online wskazuje, że największym zainteresowaniem cieszy się iFirma, która to oferuje jedną z najbardziej korzystnych możliwości. Jednak w zależności od potrzeb potencjalnego klienta, na podstawie krótko przedstawionego rankingu każdy z osobna powinien zadecydować, co będzie dla niego najlepsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here