Zalety kuchni na wymiar

Nowoczesna kuchnia jest symbolem domowego ogniska, w którym spotykają się wszyscy członkowie rodziny. Meble kuchenne muszą więc spełniać wymogi ergonomii, funkcjonalności, komfortu i estetyki. Kuchnia na zamówienie spełnia wszystkie te warunki.

Wykonywane są one zgodnie z parametrami danego pomieszczenia

Wykwalifikowani specjaliści mierzą główne parametry pomieszczenia, określają odległość od rur wodnych i gazowych, wydają zalecenia dotyczące lokalizacji punktów elektrycznych. Dokładność dokonanych pomiarów pozwala na zaprojektowanie kuchni na miarę, która idealnie wpasuje się w przydzieloną przestrzeń.

Pod uwagę brane jest wszystko, czego życzy sobie klient

W przeciwieństwie do typowych mebli produkowanych masowo, kuchnie na zamówienie są wykonywane indywidualnie dla każdego klienta. Uwzględniane są wszystkie życzenia klienta: począwszy od koloru i faktury frontów, wyglądu akcesoriów i uchwytów, a skończywszy na formie sekcji kuchennych i konfiguracji kuchni.

Indywidualny projekt projektowy

Kuchnia na zamówienie ma swój własny charakter i atmosferę. Techniki projektowe i środki wyrazu (oryginalne wykończenia, kolorystyka, połączenie różnych faktur) tworzą niepowtarzalne wnętrza, które podkreślają indywidualność ich właścicieli.

Oprócz estetyki, pod uwagę brane są odległości między blatami i szafkami, głębokość szafek, położenie trójkąta roboczego (lodówka, płyta grzewcza, zlewozmywak).

Kreatywne rozwiązania projektowe

Dzięki szerokiej gamie nowoczesnych wykończeń i wyposażenia technicznego, pole do popisu dla wyobraźni projektowej jest niemal nieograniczone.

Wizualizacja wnętrza kuchni

Specjalne programy komputerowe pozwalają już na etapie planowania zobaczyć przyszłą kuchnię na zamówienie. Klient i projektant rozważają różne konfiguracje sekcji kuchennych, łączą ciekawe kolory i materiały, wybierają najlepszą lokalizację.

Elastyczna polityka cenowa

Ta zaleta pozwala na wybór najbardziej komfortowych mebli kuchennych w rozsądnej cenie dla rodzinnego budżetu. Dodawanie, usuwanie lub wymiana skomplikowanych modułów, dodatkowych materiałów wykończeniowych (aluminium, szkło matowe, lustra) oraz urządzeń może zmienić ostateczny koszt kuchni na zamówienie.

Kompletny pakiet od jednej firmy

Zamawiając meble kuchenne na wymiar https://www.fabrykamebli.pl/ , możecie być pewni, że cały zakres usług będzie realizowany od A do Z, od pomiaru, poprzez dostawę, montaż i serwis.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here