Bezpłatne kursy i szkolenia EFS w Poznaniu! Zobacz z jakich szkoleń możesz skorzystać

Od co najmniej kilku lat – niezależnie od stażu pracy – wielu pracowników decyduje się na dalsze dokształcanie się. Naukę na szkoleniach i kursach wybierają zarówno świeżo upieczeni absolwenci szkół wyższych, którzy chcą zdobyć umiejętności pożądane na rynku pracy jak i osoby, które chcą rozwinąć własny biznes czy myślą o przebranżowieniu się. Koszt udziału w takim szkoleniu wynosi zazwyczaj co najmniej kilkaset złotych. W Poznaniu można jednak zapisać się na wybrany kurs za darmo – dzięki dofinansowaniu z EFS.

Na kursy i szkolenia zapisują się pracownicy w każdym wieku i z każdej branży

Potrzebę dokształcania się dostrzegają wszyscy – zarówno osoby, które dopiero starają się o swoją pierwszą pracę jak i ci, którzy spędzili wiele lat w jednej branży i chcą spróbować swoich sił w innej. Na kursach i szkoleniach można też spotkać wielu przedsiębiorców, dla których zdobycie nowych umiejętności jest niezbędne, by rozwinąć prowadzony biznes. Dokształcają się też pracownicy, którzy marzą o awansie lub zmianie stanowiska na ciekawsze.

Wiele osób nie może jednak zapisać się na wymarzony kurs – zwyczajnie ich na to nie stać. Okazuje się jednak, że i takie osoby mają szansę na podniesienie swoich kompetencji. W Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu ( można wziąć udział w projekcie „Aktywność edukacyjna zawsze się opłaca” i zapisać się na szkolenie dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 Bezpłatne szkolenia w WSB w Poznaniu – możliwe dzięki dofinansowaniu z EFS

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie mogą wybierać spośród kilkunastu różnych szkoleń – realizowanych zarówno tradycyjnie (w siedzibie uczelni) jak i tych, które są prowadzone częściowo z użyciem metod e-learning  W ofercie (https://www.wsb.pl/poznan/studia-i-szkolenia/szkolenia-i-kursy/szkolenia-efs) można znaleźć zarówno kursy na temat profesjonalnej obsługi klienta jak i zarządzania projektami czy tworzenia prezentacji. Umiejętności zdobyte na szkoleniu są na tyle uniwersalne, że przydadzą się niemal w każdej branży – zwłaszcza na stanowiskach kierowniczych.

Co istotne, każda osoba biorąca udział w projekcie może uczestniczyć w kilku różnych formach wsparcia. Projekt potrwa do 30 listopada 2021 r.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here