To flota nowych samochodów, które zostały rozsiane po całym mieście. Do korzystania z nich wystarczy prawo jazdy i aplikacja. Już chwilę po rejestracji można zacząć z nich korzystać.

Na bieżąco sprawdzisz gdzie znajduje się najbliższy pojazd i dzięki temu, nawet jeżeli się spieszysz, wiesz dokładnie ile czasu zajmie Ci dotarcie na miejsce. 4mobility.pl oferuje dwa modele korzystania z usług wynajmu samochodów na minuty. Carsharing otwarty pozwala na 15 minutową rezerwację auta, które stoi na ulicy. Działasz szybko i bez zbędnych formalności. Carsharing bazowy to opcja na dłuższe wyjazdy lub zaplanowaną podróż. Samochód odbierasz z bazy, ale masz pewność, że będzie na Ciebie czekał.

Co zyskuję?

            Przede wszystkim jest to tani i szybki sposób poruszania się po mieście. Nie jesteś zdany na łaskę i niełaskę komunikacji miejskiej, nie dzielisz z nikim przestrzeni, w której się poruszasz. Jesteś nie tylko mobilny, ale i samodzielny. Robisz co chcesz i nie martwisz się opłatami za ubezpieczenie, przeglądy czy wymianę oleju. Płacisz tylko wtedy, kiedy korzystasz. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze, nie musisz utrzymywać samochodu na co dzień, a jednocześnie poruszasz się szybko i wygodnie.

 Czemu akurat tak?

            Bo to wygodne, szybkie i tanie. To właśnie dzięki temu usługi wynajmu auta na firmę zaczynają przeistaczać się w coś na kształt carsharingu. Wybierając jedną z dwóch opcji dostosowujesz samochód do swoich potrzeb. Możesz zmieniać przyzwyczajenia i próbować różnych aut z floty dostępnych w aplikacji. Zwyczajnie dobierasz wszystkie okoliczności do potrzeb, jakie akurat masz. Sprawnie i bez zbędnych formalności.

            Moda na wynajem aut na minuty będzie stale rosła, gdyż mobilność i wolność to cechy, które szczególnie docenia się w dzisiejszym zabieganym świecie. Wypróbuj 4mobility.pl już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here