Wobllery

Każdy doskonale wie i zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest w dzisiejszych czasach reklama. Firmy zajmujące się sprzedażą swoich produktów bądź usług zwracają na ten element ogromną uwagę. Mimo tego, że dla wielu głównym źródłem reklamy jest Internet w dalszym ciągu wszyscy stawiamy nadal na tradycyjne formy reklamy jak ulotki, wizytówki, broszury czy banery bądź plakaty. W dalszym ciągu popularne są również wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe z nadrukiem które cały czas cieszą się dużym zainteresowaniem i często wręczane są klientom firm bądź sklepów. Do tych najpopularniejszych nalezą przede wszystkim długopisy z logo firmy, kalendarze, notesy reklamowe, kalendarze bądź koszulki.

Szukając oferty drukarni sprawdź: http://wxmedia.pl/

Wobblery reklamowe

To najbardziej popularne rodzaje reklamy jednak wraz z postępem technologicznym na rynek wkraczają coraz to nowsze produkty reklamowe, na które również warto zwrócić uwagę. Do tych najbardziej popularnych należą przede wszystkim woblerry reklamowe. Nazwa często nic nam nie sugeruje ponieważ wywodzi się ona z języka angielskiego, jednak mimo to każdy z nas na co dzień spotyka się z tym rodzajem reklamy i z pewnością woblery nieświadomie przykuwają naszą uwagę często powodując to ze przez nie decydujemy się na kupno danego produktu. A zatem co to takiego wobllery, producent dopilnował aby były dość oryginalne i przykuwały naszą uwagę.

Wobller reklamowy to nic innego jak machający do nas z regałów sklepowych kiwak, który porusza się i macha do nas pod wpływem ruchu powietrza. Wobllery najczęściej spotykane są w sklepach zarówno w tych spożywczych jak i meblowych, sklepach agd rtv, w zasadzie wszędzie tam gdzie możemy kupić jakikolwiek produkt, a wobller ma za zadanie skupić naszą uwagę na jednym konkretnym produkcie. Wobller reklamowy składa się z dwóch części pierwsza to kartonik bądź tez tworzywo pvc na którym umieszczona jest krótka treść bądź hasło zachęcające nas do kupienia bądź informujące o promocji danego produktu. Druga część wobllera to tak zwane ramie czyli delikatny podłużny element wykonany najczęściej z pvc, który po przytwierdzeniu do niego kartonika z hasłem reklamowym porusza się pod wpływem ruchu powietrza. Wobllery pvc (https://wxmedia.pl/oferta/produkty-reklamowe/wobllery/) bądź też wobllery papierowe są następnie mocowana za pomocą dwustronnej taśmy klejącej do półki sklepowej na której znajduje się reklamowany produkt bądź bezpośrednio do tego produktu czyli np. do telewizora bądź lodówki. Taka niepozorna forma reklamy na którą często nie zwracamy uwagi i nawet jej nie zauważamy powoduje jednak, że nasza uwaga zostaje skupiona właśnie na tym danym produkcie. Ze względu na to, że wobller porusza się i kiwa dociera w zasadzie do wszystkich klientów, przyciąga ich wzrok, a w konsekwencji również bardzo często wpływa na decyzję o zakupie tego właśnie produktu.

Gdzie kupić wobller reklamowy

Każda większa drukarnia ma w swojej ofercie możliwość wykonania a nawet zaprojektowania na potrzeby danej firmy wobllerów reklamowych. Mogą one przybierać tradycyjny kształt kwadratowy bądź okrągły, ale na specjalne zamówienie klienta mogą również przybierać jakikolwiek inny kształt. Treść umieszczona na takim nośniku jest również dowolna, najczęściej są to krótkie hasła reklamowe, bądź tylko napis promocja.

Szczegóły: https://www.fundacja-steczkowskiego.pl/jakie-gadzety-reklamowe-sa-najbardziej-popularne/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here