Firmowe biuro na warszawskim Mokotowie

Warszawa to doskonały wybór na siedzibę firmy. Stolica dysponuje największymi w Polsce zasobami biurowymi, które wciąż się wzbogacają dzięki nowym inwestycjom. Posiadanie biura w tym mieście oznacza dla przedsiębiorstwa prestiż i szansę na dynamiczny rozwój.

W Warszawie najpopularniejszą lokalizacją dla biznesu jest Śródmieście. Tak jest od lat i na razie nie zanosi się na zmianę lidera. Niemniej dla wielu przedsiębiorców zaporowe okazują się koszty wynajmu biura w centrum miasta, w związku z czym szukają innych równie atrakcyjnych miejsc. Jednym z nich jest Mokotów.

Mokotów – modna dzielnica z widokami na przyszłość

Przez długi czas Mokotów uchodził za biurowe zagłębie Warszawy, ale w przeciągu paru ostatnich lat dzielnica ta mocno zmieniła swoje oblicze. Obecnie posiada ona bardzo bogatą ofertę handlową, rozrywkową oraz mieszkaniową – niczym magnes przyciąga inwestorów dostrzegających jej ogromny potencjał. To wszystko sprawia, iż współczesny Mokotów jest świetnym miejscem do życia i pracy.

Biuro na Mokotowie – wybór, który się opłaca

Szacuje się, iż zasoby biurowe Mokotowa wynoszą aktualnie 1 mln m kw. – wśród niecentralnych stref biurowych w Warszawie to właśnie ta dzielnica cieszy się największym zainteresowaniem najemców instytucjonalnych. Oferta, na którą składają się biura do wynajęcia na Mokotowie, jest bardzo różnorodna i pod wieloma względami korzystna dla firm pragnących ulokować swą siedzibę w odpowiednim miejscu. Takie oferty znajdziecie m.in. na https://www.vertigoproperty.pl/oferta/biura-mokotow/. Na Mokotowie realizowanych jest coraz więcej inwestycji z zakresu nieruchomości biurowych, a nowoczesne kompleksy biurowe takie jak np. Villa Metro czy Horizon Plaza wyróżniają się bardzo wysokim standardem. Ponadto na korzyść Mokotowa przemawia to, że jest doskonale skomunikowany z pozostałymi dzielnicami Warszawy, a dojazd do centrum jest wygodny i nie zajmuje dużo czasu.

Rynek biurowy w Warszawie może się poszczycić coraz to lepszymi wynikami oraz systematycznie obniżającym się współczynnikiem pustostanów, co świadczy o rosnącym popycie na biura w stolicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here