Faktury online

Wiele osób zarządzających firmami zastanawia się, jaki program do wystawiania faktur online wybrać. Wfirma.pl była pierwszą firmą, która wdrożyła możliwość wystawiania faktur elektronicznych zgodnych z dyrektywą Unii Europejskiej.

Program do faktur wfirma.pl, oferuje jeden z najbardziej nowoczesnych i korzystnych systemów do wystawiania faktur. Korzystanie z elektronicznych form rozliczania, nie musi być skomplikowane. Dzięki stronie wfirma.pl wystawianie faktur staje się banalnie proste i wygodne. Wystarczy wysłać dokument online do kontrahenta. Wszystko jest zgodne ze standardami UE, przez zintegrowanie oprogramowania z rządowymi platformami PEF. Pozwala to na zarówno wysyłanie, jak i odbieranie faktur.

Możliwe jest wystawianie wszystkich rodzajów faktur, jakie są przewidziane w polskim prawie, wraz z logo oraz pieczęcią prewencyjną.

Narzędzie CRM, pozwoli na łatwiejszą i lepszą współpracę z kontrahentami. Nie ma problemu z dostawcami sklepów internetowych, ponieważ platforma jest ze wszystkimi zintegrowana, sprzedaż rozliczana w jednym miejscu, a proces wystawiania faktur i paragonów jest zautomatyzowany.

Nasz system oferuje również możliwość organizacji pracy i zarządzania czasem, poprzez zintegrowanie z kalendarzem Google. Powiadomienia o goniących terminach, przychodzą w formie SMS i e-mail.
Wfirma.pl pozwala na podłączenie większości drukarek fiskalnych do systemu, co pozwala na otrzymywanie raportów sprzedaży online.

Katalog produktów i usług, dzięki prostej obsłudze, umożliwia szybsze wystawianie faktur dotyczących takiego samego asortymentu.

Jest również możliwość raportowania handlu w internecie bezpośrednio do krajowego rejestru faktur przy pomocy plików JPK_FA, co znacznie ułatwia i przyśpiesza pracę.

Dla osób decydujących się na rozwój firmy również poza granicami Polski, istnieje możliwość wystawiania faktury online w aż 9 językach oraz w każdej obcej walucie, przewidzianej w tabeli NBP. Do tego, do wyboru jest 8 szablonów, w które można wstawić logo własnej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here