Gdzie zorganizować urodziny dla dziecka w Lublinie?

Urodziny to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Warto więc ten dzień celebrować w odpowiedni sposób, np. organizując dla pociechy przyjęcie. Dla dzieci liczy się nie tylko część oficjalna – uroczystość w gronie rodziny. Ważna jest również bardziej rozrywkowa część – przeznaczona dla jego rówieśników. Gdzie ją urządzić w Lublinie? Możliwości jest wiele.

Szukasz ciekawego pomysłu na imprezę urodzinową dla pociechy? Przy dokonywaniu wyboru zastanów się:

  • w jakim przedziale wiekowym są dzieci, które będą brały udział w zabawie – czy to grupa rówieśników, czy są między nimi spore różnice wieku,

  • jaka forma zabawy najlepiej odpowiada Twojemu dziecku,

  • jaka jest pogoda – o ile w środku lata dobrym pomysłem może być event na zewnątrz, o tyle wiosną czy jesienią (a tym bardziej zimą) lepiej wybrać miejsce wewnątrz.

Nie masz pomysłu na organizację przyjęcia? Poniżej prezentujemy kilka lubelskich atrakcji, na które warto zwrócić uwagę.

Dziecięce urodziny w kinie

Nic nie zapewni tak dobrej zabawy jak wspólny wypad do kina – oczywiście na film przeznaczony dla dzieci. Multipleksy organizują pokazy, na których mile widziane są całe rodziny. Zaproś więc znajomych dziecka na wybrany seans. Na pewno będą się świetnie bawić. Jeśli chcesz uniknąć tłumów na filmie, możesz zaplanować dopołudniowe wyjście do kina. Wówczas po zakończeniu seansu zostanie wiele czasu na dodatkowe atrakcje.

Impreza urodzinowa w restauracji, z animatorem

Urodziny połączone z ciekawymi animacjami można urządzić nie tylko w popularnej restauracji sieciowej z fast foodem. Pewne jest jedno: przyjęcie połączone ze smacznym jedzeniem oraz ciekawymi animacjami (i np. wycieczką po kuchni restauracji / warsztatami kulinarnymi) będzie fantastyczną rozrywką.

Wyprawa do parku wodnego

Lubelski aquapark to ciekawa atrakcja dla całych rodzin. Miejscem, gdzie świetnie będą się bawili najmłodsi, jest wodny plac zabaw. Tu dzieci „wyżyją się” i popluskają za wszystkie czasy. Ale uwaga! To atrakcja, która lepiej sprawdzi się dla dzieci w wieku szkolnym (np. 10-12-latków). Powinna też odbywać się pod nadzorem ratownika basenowego. Zanim zabierzesz grupę do aquaparku, skontaktuj się z placówką i ustal szczegóły.

Warsztat / gra terenowa w wiosce tematycznej

Na Lubelszczyźnie można znaleźć kilka ciekawych wiosek tematycznych inspirowanych światem polskiej wsi. To miejsca, w których dzieci mogą się dowiedzieć np., jak dawniej wypiekało się chleb, tworzyło tkaniny, naczynia gliniane czy wykonywało różnego rodzaju zajęcia domowe. Zabawa połączona np. z ogniskiem lub grillem będzie niecodziennym pomysłem na urodziny, które na długo zapadną w pamięć.

Urodziny z LEGO® w tle

Warsztaty i eventy w towarzystwie kochanych na całym świecie klocków LEGO® stają się coraz bardziej popularne, także w kontekście eventów urodzinowych. W trakcie takiej imprezy uczestnicy będą mogli wkroczyć w świat swoich ulubionych bajek czy poznać różne tajemnice świata – a to wszystko pod czujnym okiem instruktora.

W miejscach takich jak Centrum Edukido w Lublinie dostępne są m.in. klocki z serii City, Friends, Ninjago, Star Wars, Nexo Knights, Avengers, Chima, Auta, Harry Potter, WeDo i dziesiątki scenariuszy zabawy dostosowanych wiekowo do potrzeb uczestników. Impreza pozostawi po sobie niezapomniane wrażenia – zwłaszcza, że można liczyć na pomoc w aranżacji eventu od A do Z.

Urodziny Twojego dziecka mogą być bardziej ekscytujące niż kiedykolwiek wcześniej. Postaw na kreatywny i oryginalny event. Wywołaj na twarzach wszystkich uczestników przyjęcia szeroki uśmiech i pomóż im złapać bakcyla ciekawości świata!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here