Wakacyjny wyjazd, niespodziewany wydatek, większe zakupy tuż przed wypłatą czy chęć ustabilizowania swoich finansów – dostęp do dodatkowych środków może przydać się w wielu różnych sytuacjach. W takich przypadkach, ciekawą alternatywą dla tradycyjnych produktów pożyczkowych i kredytowych może okazać się pożyczka po fińsku z limitem odnawialnym.

Pożyczka po fińsku to oferta limitu odnawialnego instytucji pozabankowej Euroloan. Produkt ten, pod względem funkcjonalności bardziej przypomina bankowy limit kredytowy, niż klasyczny kredyt gotówkowy. W tym wypadku, klient nie otrzymuje jednorazowego przelewu całej kwoty pożyczki, lecz uzyskuje dostęp do określonej puli środków, z której może swobodnie i wielokrotnie skorzystać. W zależności od sytuacji finansowej klienta i jego faktycznych potrzeb, wielkość tej puli może sięgać od 300 do nawet 20 000 złotych.

Pożyczka po fińsku – szybko i bez zbędnych formalności

Dostęp do limitu kredytowego Euroloan można sobie zapewnić bez wychodzenia z domu; wszelkie formalności i procedury pożyczkowe odbywają się drogą elektroniczną i są ograniczone do niezbędnego minimum. Wystarczy wejść na stronę internetową instytucji, a następnie określić swoje potrzeby finansowe i w kilku prostych krokach utworzyć specjalne konto (profil) pożyczkobiorcy. To ostatnie służy do wygodnej obsługi produktu – dzięki niemu klient może zgłaszać dyspozycje wypłaty, a przy tym zawsze dokładnie wie kiedy i ile pożycza. Kilkanaście minut po złożeniu wniosku o przyznanie limitu, otrzymuje decyzję o jego ewentualnym udostępnieniu.

Limit „odrasta” po każdej spłacie raty

Kluczową zaletą limitu odnawialnego jest fakt, że z przyznanych środków można korzystać wielokrotnie, i to bez konieczności każdorazowego wnioskowania o pożyczkę. Niezależnie jaką kwotę pożycza klient, każda spłata pomniejsza wielkość zadłużenia i zarazem „odbudowuje” wysokość dostępnego limitu.

Elastyczna spłata zadłużenia

Euroloan pozostawia również dużą elastyczność w zakresie przebiegu spłaty wykorzystanego limitu. Klient może regulować zadłużenie w dowolnym tempie, firma wymaga jedynie by każdego miesiąca spłacił określoną kwotę minimalną pożyczki. Co więcej, może przy tym sam zadecydować, ile ma ona wynosić i w jakim konkretnie dniu miesiąca chciałby ją wpłacać. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zadłużenie istniało przez wiele miesięcy, ale równie dobrze można pożyczyć środki dosłownie na kilka czy nawet jeden dzień.

Odsetki – tylko od faktycznie wykorzystanej kwoty

Pożyczka po fińsku to także korzystny dla klienta sposób naliczania odsetek. W tym wypadku, są one dopisywane wyłącznie do faktycznie wykorzystanej kwoty limitu i tylko do momentu istnienia zadłużenia. Co ważne, w okresie niekorzystania z produktu nie ponosi żadnych stałych kosztów. Takie rozwiązanie może być więc traktowane jako sposób na sporadyczne finansowanie wydatków, jak również swoisty bufor finansowy, który daje spokój i gwarancję, że w razie nieprzewidzianych okoliczności będzie można wspomóc domowy budżet.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Limit odnawialny firmy pożyczkowej to dobry sposób na powiększenie własnych możliwości finansowych. Zachowuje wszelkie zalety bankowego limitu kredytowego, a przy tym daje dodatkowo możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłaty. Poza tym, ze względu na nieco niższe wymogi dotyczące jakości historii kredytowej czy sytuacji finansowej klienta, jest łatwiej dostępny niż jego odpowiednik oferowany przez bank. Trzeba mieć jednak na uwadze, że za pomocą tego typu produktów dobrze jest pożyczać jedynie stosunkowo nieduże kwoty na krótki czas. Klienci, którzy potrzebują jednorazowo większej ilości środków powinni zainteresować się ofertą klasycznych pożyczek i kredytów.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here