Studia MBA w Warszawie w formule online we współpracy z zagranicznym partnerem

Studia MBA cieszą się nieustannym zainteresowaniem wśród menedżerów i osób na stanowiskach kierowniczych. Dzięki udziałowi w programie słuchacze mogą nie tylko poszerzyć swoją wiedzę i ją usystematyzować, ale także zdobyć nowe umiejętności i stworzyć lub rozwinąć własną sieć kontaktów biznesowych. Ciekawą opcją mogą być studia MBA w formule online – taki program ma w swojej ofercie Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie.

Studia MBA Warszawa: połączenie zajęć online i sesji stacjonarnych

Zazwyczaj studia MBA są prowadzone wyłącznie stacjonarnie – najczęściej słuchacze uczestniczą  w zjazdach w siedzibie uczelni. Interesującą alternatywą może być jednak połączenie takich stacjonarnych spotkań z zajęciami online, dzięki czemu formuła treningu biznesowego jest znacznie bardziej intensywna. WSB umożliwia dodatkowo wirtualne wizyty studyjne w firmach, dzięki czemu uczestnicy programu mogą w nich uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie.

Uczestnicy studiów MBA prowadzonych przez WSB Warszawa mogą też liczyć na sesje eksperckie i networkingowe. Zajęcia są prowadzone przez praktyków biznesu, a uczestnicy mają szansę na realizację projektów i udział w dyskusjach w gronie profesjonalistów. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że partnerem programu jest Franklin University  z USA – program studiów został przygotowany we współpracy z amerykańską uczelnią, dzięki czemu uczestnicy mają szansę na zdobycie unikatowej wiedzy. Więcej o studiach MBA w Warszawie można dowiedzieć się ze strony https://www.studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/warszawa/korzysci-0.

Dlaczego warto aplikować na studia MBA?

Po pierwsze – studia MBA nie bez powodu są utożsamiane z możliwością rozwoju kariery zawodowej, awansem czy zmianą pracy na lepszą. Duży wpływ ma na to prestiżowy dyplom, ale to nie jedyny czynnik. Uczestnicy programu MBA poszerzają swoją wiedzę i mają okazję dzielić się doświadczeniami nie tylko z najlepszymi praktykami biznesu, ale też z innymi uczestnikami. Dzięki temu zdobywają cenne know-how i dowiadują się, jakie techniki i metody zarządzania są stosowane w innych firmach. Sprzyja temu formuła zajęć – na studiach MBA prowadzone są liczne warsztaty, uczestnicy analizują ciekawe case studies, dyskutują, przedstawiają własne projekty czy biorą udział w symulacjach.

Inną, ogromną zaletą studiów MBA jest możliwość stworzenia lub rozbudowania własnej sieci kontaktów biznesowych – co często skutkuje właśnie zmianą pracy lub rozpoczęciem własnego projektu z nowymi partnerami biznesowymi.

Dodatkową zachętą mogą być wyniki badania wynagrodzeń – z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń w 2020 r. przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak wynika, że mediana zarobków absolwentów MBA wynosi aż 12 718 zł, a 25 proc. z nich zarabiało co najmniej 19 625 zł brutto.

Warto przy tym pamiętać, że na studia MBA mogą aplikować jedynie osoby, które mają już wykształcenie wyższe i posiadają doświadczenie zawodowe.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here