Prezesi firm przynoszących zyski przyznają otwarcie, że największym kapitałem przedsiębiorstwa są jego pracownicy. Mimo to osoby pracujące w danej firmie często są niedoceniane, źle opłacane, traktowane w sposób przedmiotowy. Pracodawca, który zdecyduje się na stworzenie swoim pracownikom odpowiednich  warunków do rozwoju i zadba o to, by interes firmy stał się jednocześnie jego  interesem, będzie odnosić sukcesy. Na umiejętności i motywację pracowników może znacząco wpłynąć udział w szkoleniach i warsztatach, co pozwoli im na poszerzenie wiedzy i stworzenie nowych możliwości na drodze do rozwoju zawodowego.

Dlaczego warto postawić na szkolenia?

Szkolenia i warsztaty przygotowywane dla pracowników poszczególnych firm mają na celu przede wszystkim podniesienie kwalifikacji uczestników oraz pogłębienie ich wiedzy w danej dziedzinie. Najczęściej szkolenia dotyczą nowych trendów, obsługi nowoczesnego oprogramowania, efektywnej komunikacji czy zarządzania projektami. Dzięki nabytym umiejętnościom pracownicy będą lepiej przygotowani do pełnienia swoich obowiązków – w wielu przypadkach nabyta wiedza pozwoli przyspieszyć i ułatwić pracę. Dodatkowo większość pracowników chętnie korzysta z okazji do podniesienia swoich kompetencji – ukończone szkolenia mogą być jednym z argumentów przemawiających za podwyższeniem wynagrodzenia lub awansem.

Kursy i szkolenia: Wrocław

Jak to wygląda w praktyce? Szkolenia zamknięte dla firm oferuje m.in. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu; to propozycja kierowana przede wszystkim do firm działających na terenie Dolnego Śląska i Opolszczyzny, ale nie tylko. WSB ma w swej ofercie ponad 200 różnych szkoleń i warsztatów, dostosowanych do potrzeb firm i ich pracowników; są to zarówno kursy z zakresu sprzedaży, informatyczne czy zarządzania, jak i dotyczące obszarów takich jak prawo, logistyczne czy finanse. Dodatkowo firmy, które zdecydują się skorzystać z oferty WSB, mogą liczyć na indywidualnie dopasowany program, współpracę z najlepszymi specjalistami z danej branży czy możliwość elastycznego ustalania terminów i miejsca szkolenia. Warto zaznaczyć, że w ramach oferty firmy mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa, wsparcia w pozyskaniu dofinansowania na szkolenia czy z branżowych kursów języka obcego.

Więcej informacji  o szkoleniach prowadzonych przez WSB we Wrocławiu.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here