Jaką myszkę do gier kupić

Sprzęt dla graczy cieszy się coraz większą popularnością. Akcesoria w postaci klawiatur czy słuchawek podbijają serca fanów gier komputerowych. A jaką mysz wybierze gracz? Porównujemy sprzęt z oferty https://www.oleole.pl/myszy-komputerowe,podswietlane-elementy!tak.bhtml.

Urządzenia gamingowe, czyli przeznaczone dla pasjonatów gier są specjalnie przystosowane do wymagań użytkowników. Szybszy czas reakcji, dodatkowe przyciski, a nawet rozwiązania przygotowane pod szczególne tytułu gier to główne domeny tego typu sprzętu. Co wyróżnia dwie myszki dla graczy od wiodących producentów?

Mysz komputerowa przewodowa SteelSeries Rival 310

Duński producent sprzętu gamingowego to gwarancja solidności i niezawodności. Czy taka jest mysz SteelSeries Rival 310? Z pewnością jest to bardzo dobry wybór na początek przygody ze sprzętem dla graczy. Steel Series celuje właśnie w tę grupę klientów, oferując szeroką gamę produktów o jakości znacznie wyższej niż standardowe urządzenia biurowe czy domowe. Jednocześnie pod względem cenowym akcesoria Steel Series są konkurencyjne, a w porównaniu z innymi sprzętami dla graczy wręcz bardzo atrakcyjne. Taka jest też mysz SteelSeries Rival 310. Nie jest to też zwykła mysz opakowana w gamingową stylistykę. Posiada bowiem bardzo czuły sensor, zaprojektowany z myślą o e-sporcie, a konkretnie takich tytułach jak Counter Strike czy Call of Duty. Fani tych gier zwrócą też uwagę na tzw. split-trigger buttons, czyli przyciskach stworzonych na potrzeby dynamicznych rozgrywek. Obudowa ma ergonomiczny kształt, który nie męczy nadgarstka, a odpowiednie wyważenie sprawia, że przyemnie przesuwamy urządzeniem po podkładce. Mysz SteelSeries Rival 310 wyposażona jest w własny, 32-bitowy procesor, dzięki czemu najwyższe osiągi urządzenia nie wpływają na płynność pracy komputera. Szczególnie docenią to gracze online. Prezentowany model to klasyczna mysz przewodowa o zasięgu 2 metrów. Czułość wynosi 12000 dpi, a ogólnego wrażenia dopełnia efektowne podświetlenie.

Mysz komputerowa bezprzewodowa Logitech G703 Hero

Przeciwwagą dla myszy Steel Series może być Logitech G703 Hero. Szwajcarski producent ma jedną z najszerszych gam produktów jeśli chodzi o myszy komputerowe. Od urządzeń biurowych, przez narzędzia dla grafików, po emocjonujący sprzęt dla graczy. Logitech G703 Hero reprezentuje średnią półkę, jednak również ma się czym pochwalić. Zwraca uwagę przede wszystkim duża czułość na poziomie 16000 dpi. Mysz zatem doskonale nadaje się do gier, ale też prac graficznych. Twórcy tego modelu duży nacisk położyli również na komfort użytkownika. Dowodem na to jest system Lightspeed, który zapewnia do 35 godzin intensywnego użytkowania ze standardowym trybem podświetlenia. Docenią to z pewnością gracze, którzy nieraz doznali porażkę z powodu niskiego poziomu baterii w myszy. Ci sami użytkownicy ucieszą się jeszcze bardziej z możliwości dokupienia do myszy Logitech G703 Hero specjalnej podkładki, która ładuje bezprzewodowo mysz, również w trakcie pracy. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala cieszyć bezprzewodowym sprzętem bez konieczności regularnego ładowania.

Podsumowanie

Obie myszy to sprzęt z tzw. średniej półki. W stosunkowo niewielkiej cenie otrzymujemy urządzenia, które znacznie wybijają się na tle zwykłych akcesoriów, jednocześnie nie ustępują zbytnio myszom najwyższej klasy. Zarówno Logitech, jak i Steel Series zostały zaprojektowane z myślą o graczach oraz długich sesjach rozgrywki. Wybierając oba modele stawiamy w sporej mierze na komfort. Nie musimy martwić się o ładowanie, a wydajność urządzeń nie wpływa na pracę komputera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here