Technik masażysta - co to za zawód?

Szukasz swojej drogi? Chcesz pracować w branży medycznej i pomagać ludziom? Zawód technik masażysta jest dla Ciebie – praca wymagająca kwalifikacji i konkretnych umiejętności. Daje jednak mnóstwo satysfakcji i możliwość wykonywania tego zawodu w formie samozatrudnienia. Skorzystaj z oferty Szkoły Edukacji Innowacyjnej i zostań technikiem masażystą cieszącym się zaufaniem wielu pacjentów.

Technik masażysta – czym się zajmuje?

Technik masażysta wykonuje różnego rodzaju masaże: lecznicze, relaksacyjne, antycellulitowe, rehabilitacyjne, kosmetyczne. Masaż może być wykonywany ręcznie, poprzez strumień wody lub za pomocą dodatkowych narzędzi (masaż gorącymi kamieniami, bańką chińską). Dobry masażysta przed wykonywaniem serii zabiegów przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad, na jego podstawie może zorientować się z czym dany pacjent ma problem i zaproponować konkretny masaż.

Jest to praca, którą można wykonywać na podstawie dowolnej umowy – umowy o pracę czy jako osoba samozatrudniona. Coraz więcej specjalistów w dziedzinie masażu decyduje się na założenie własnej firmy. Świadczą one usługi w swoich gabinetach, centrach rehabilitacyjnych, przychodniach, spa, sanatoriach.

Zdobądź uprawnienia technika masażysty i ciesz się satysfakcjonującą pracą

Szkoła Edukacji Innowacyjnej to doskonałe miejsce na zdobycie kwalifikacji i umiejętności niezbędnych w pracy technika masażysty. Nasza szkoła kładzie nacisk na praktykę. U nas nauczysz się wykonywania masażu (metodami klasycznymi i tymi bardziej innowacyjnymi), dowiesz się jak rozpoznać u pacjenta konkretne problemy zdrowotne i jak wykonać najskuteczniejszy masaż, dopasowany formą do potrzeb pacjenta, jego wrażliwości na dotyk oraz stanu zdrowia.

Zapewniamy najwyższy poziom nauki – zajęcia prowadzone są zawsze w małych grupach – co pomaga w przyswajaniu wiedzy i zdobywaniu konkretnych umiejętności. Każdy bierze czynny udział w zajęciach – nasza kadra na każdym etapie prowadzonych zajęć służy pomocą i wsparciem.

Oprócz praktyki zajęcia przygotowujące do wykonywania zawodu Technika Masażysty to także wiedza teoretyczna – z zakresu medycyny, biologii, anatomii człowieka. Spotkania i wykłady prowadzone są jasnym i przejrzystym językiem, przez najlepszych specjalistów w branży, z dużym doświadczeniem.

Nie zwlekaj – już teraz zdobądź uprawnienia technika Masażysty. Ciesz się pracą , w której możesz pomagać innym – każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here